Real RPG

AcasaAcasa  Calendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Fantastic , baby :>

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

Data de inscriere : 06/05/2012

MesajSubiect: Fantastic , baby :>    Dum Mai 06, 2012 5:28 am

Rezumarea primului mesaj :

O noapte lunga , bauturi multe , dans neintrerupt si distractie la maxim . Asa puteam sa descriu fiecare sambata noaptea in clubul in care lucram . Era deja in jur de patru dimineata , iar clubul incepea sa se goleasca , ramanand doar cateva grupuri mai mici . Deja simteam ca ma prinde somnul , iar energizantele parca nu isi mai faceau efectul . Nu eram adeptul cafelei , dar mi-am facut in cele din urma una , aprinzandu-mi o tigara .
Am vazut`o pe Medeea apropiindu-se cu o tava plina de paharae goale . Am ras usor .
- Mai poti ? am intrebat`o analizandu-i apoi tinuta . Nu fusesem prea atent la ea in noaptea aceea , fiind super aglomerat . Dar acum ca nu prea mai aveam ce face , aveam timp . Purta o fusta scurta , lasandu-i picioarele de model la vedere . Umm . niciodata nu ma gandisem la ea in acel sens , avand in vedere ca era ca .. o sora mai mica . Din moment ce fratele ei , imi era cel mai bun prieten .
- Ia o pauza . Iti fac o cafea ?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

AutorMesaj
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

Data de inscriere : 05/05/2012

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Vin Mai 11, 2012 1:32 pm

• Îsi musca buza, rosind cand simti ca fusta i se ridica pe coapse, iar el incepe sa-si plimbe palmele pe picioarele ei. Isi trecu lent limba peste buzele lui.
    -Pe mine, surase fermecator si isi dadu capul pe spate, gemand de placere, imediat ce buzele lui, incepura a-i saruta gatul. Se freca usor de el, rosie la fata si se cutremura de placere, soptindu-i numele doritoare. Isi strecura palmele pe sub tricoul lui, atingandu-i pielea cu varfurile degetelor. Ar fi mintit daca ar fi spus ca nu-l vrea. Din contra. Isi simtea trupul cum se incalzeste, numai la gandul ca statea lipita de el, simtindu-i trupul bine-facut.
    -Tu ce imi dai mie? intreba pe un ton provocator, si il zgarie lent pe piept, ranjind.

My eyes fill with tears, so I lift my head up
I smile a little so they won’t fall
Why are you like this to me, what are you saying?
All the things we talked about go to the sky
The words I have never said
The words I didn’t know I’d say as I cried
I like you, oppa, what do I do?

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Vin Mai 11, 2012 1:42 pm

Puteam sa simt cum se cutremura sub atingirile mele , facandu-ma mandru de mine . Ma bucuram ca si ei ii facea placere sa fie cu mine . Respiratia mi se ingreuna putin , inima batandu-mi tot mai tare .
- Tot ce iti doresti de la mine . am spus eu aproape soptit , simtind cum se lipeaz de corpul meu in totalitate , sanii ei presandu-se de pieptul meu . Simtisem ca un fel de zgarietura pe piept , dar mult mai placuta decat m-as fi asteptat . Am sarutat-o iar , ducandu-mi o mana pe fundul ei , atingandu-l incet . Ceva ciudat , ce mi se intampla cam rar , dar ma excitasem repede . Fata putea cel mai probabil sa ma simta deja . Am inghitit in sec .
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Vin Mai 11, 2012 1:58 pm

• Ii prinse tivul tricoului si trase de el, ridicandu-i-l in sus, pana i-l dadu jos. Il arunca undeva pe podea, apoi ii saruta lent pieptul si urmele lasate de unghiile ei, trecand cu limba de-a lungul zgarieturilor.
    -Te vreau pe tine, spuse si gemu incet, cand ii simti palmele cuprinzandu-i fesele. Sanii ei se presara de pieptul lui, acum gol, iar Medeea putea sa-i simta erectia prin blugii ce-i purta. Inghiti in sec, iar buzele ei, isi gasira locul pe maxilarul sau, pe care incepu a-l saruta, trasand conturul cu limba. Lasa in urma-i o dara fina de saliva, in timp ce cobora tot mai jos, pe gat. Il musca puternic, sugand si lingand acel loc rosu, ce demonstra acum, ca el ii apartine doar ei, si chicoti.
    -Si te vreau acum, sopti, ca o completare la ceea ce zisese mai devreme.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Vin Mai 11, 2012 2:17 pm

Simteam cum sangele imi pompa prin tot corpul , inima spargandu-mi pieptul . Incercam sa fiu calm , sa gandesc rational , dar cand puteam sa o simt atat de bine , lipita de corpul meu , sarutandu-ma , cum aveam sa gandesc logic ? Imi pierdeam pur si simplu capul , gandindu-ma doar la lucruri neortodoxe . Am gemut usor cand aceasta ma muscase , lasandu-mi un semn rosu pe gat . Ah .. ciudat , dar imi placea .
- Ma vrei ? am intrebat-o strecurandu-mi mana pe sub fusta ei , pipaind-o incet . I-am ridicat apoi tricoul , lasand-o in sutien .
- Chiar vrei ? am intrebat iarasi , sorbindu-o din priviri . Ma omora , era tot ce puteam sa imi doresc de la o fata .
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Sam Mai 12, 2012 6:18 am

• Coborî ceva mai jos cu săruturile, limba ei, trasând linii pe gâtul acestuia. Îl simţi mâna pe sub fusta ei, şi gemu încet, simţind cum o cuprind fiori de plăcere.
    -Da, chiar vreau, surâse seducător, şi roşi uşor când rămase doar în sutienul negru, cu dantelă mov. Se lipi de trupul lui, sânii acesteia, presându-se de pieptul gol al acestuia.
    -Ce ai de gând să faci în privinţa asta? întrebă pe un ton provocator şi sexy, lăsându-şi palmele să coboare pe piept în jos, până la cureaua blugilor. Îl privi în ochi, în timp ce limba ei trecea leneşă peste buzele acestuia. Dorea să-l provoace, să vadă cât de departe avea să meargă. În fond ştia că şi acesta dorea să o aibă la fel de mult de ea.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Dum Mai 13, 2012 4:11 am

Imi placeau acele sunete scoase de fata , cu toate ca nu aveau cine stie ce sonoritate , ma excitau . Ii simteam mainile , alunecand de pe piept , spre cureaua de la pantaloni . Mi-am muscat buza puternic , trecandu-mi prin cap ca este sora celui mai bun prieten . Am inghitit in sec . Ce aveam de gand sa fac ? Intrebarea era : Ce nu aveam de gand sa fac cu ea ? O doream atat de mult , dar cu toate astea ma simteam vinovat , ca un prieten groaznic .
- Vrei sa stii tot ce am de gand ? am intrebat raspunzandu-i lent la sarut , in timp ce ii masam o fesa .
- Am de gand sa te ating , sa te admir , sa te sarut .. fara sa ma mai opresc . Si vreau sa te simt . Asa cum nu am facut-o niciodata . Am spus eu soptit , in timp ce o sarutam pe gat , coborand inspre piept .
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Dum Mai 13, 2012 4:24 am

• Îşi dădu capul pe spate, gemând prelung, doritoare, când buzele lui îi atinseră pielea înfirbântată. Îl zgârie pe spate.
    -Vreau fapte, nu vorbe, amour, spuse pe un ton sexy şi se ridică din braţele lui, prinzându-l de mână. Îl trase în sus, mergând cu spatele spre dormitor. Cunoştea fiecare cameră a apartamentului său, căci mai fusese acolo de multe ori, aşa că nu dură mult până când intrară în dormitor. Medeea închise uşa cu piciorul şi se lipi de ea, tremurând când simţi suprafaţa rece. Îl trase şi pe el după ea, trupurile lor lipindu-se, apoi îl sărută cu putere, buzele ei zdrobindu-se cu putere de ale lui. Îi atinse pieptul cu vârfurile degetelor.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Dum Mai 13, 2012 4:41 am

Am inceput sa rad usor , urmand-o inspre dormitorul meu . Macar aveam noroc , facusem curatenie cu o zi inainte . Fata se lipse de usa . Mi-am dus mana pe piciorul ce il mangaiam cu atentie , urcandu-l pe talia mea . Continuam sa o sarut pasional , jucandu-ma cu limba ei . I-am trecut si celalalt picior pe talia mea , ridicand-o in brate . Am continuat sa o sarut , in timp ce o lasam pe pat , continuand sa o ating . Nu puteam totusi sa scap de acel sentiment de vinovatie , dar dorinta imi era mai puternica . I-am desfacut incet sutienul , atingandu-i sanii rotunzi perfect proportionati . Mi-am muscat buza , lasandu-mi apoi capul la nivelul sanilor sai . Ii sarutam lacom , prinzandu-i sfarcurile intarite intre buze , trecand cu limba peste ele si ronatindu-le intr-un mod pervers . Am coborat saruturile pe abdomen , masandu-i unul dintre sani cu o mana .
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Dum Mai 13, 2012 5:05 am

• Îi înconjură talia cu picioarele, trupurile lor frecându-se unul de altul. Palmele ei îşi găsiră locul în părul acestuia când o întinse pe pat. Roşi când rămase fără sutien, închizându-şi ochii. Gemu ceva mai tare, trăgându-l de păr, şi începu să respire mai greu, şoptindu-i numele. Îşi arcui trupul, scoţând mici sunete de plăcere la intervale scurte de timp. îşi muşcă buzele, respirând mai rapid, în timp ce trupul îi tremura.
    -Andrew, gemu încet, trăgându-l din nou de păr, când el îi strânse mai tare sânul, făcând-o să scoată un icnet dureros. Îşi linse buzele uscate.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Dum Mai 13, 2012 5:20 am

Fata ma excita din ce in ce mai tare , gemand si pronuntandu-mi numele . I-am sarutat iarasi buzele , cu aceeasi pasiune arzatoare . Mi-am strecurat mana pe sub fusta ei , masand-o lent in zona intima , prin bikini . Am muscat-o de buza inferioara , taragnd de ea cu dintii , fara sa o ranesc . I-am dat fusta jos , cu miscari atente . Era atat de frumoasa , sanii potriviti , nici exagerat de mari, dar nici mici , fundul micut si bombat , picioarele .. ahh ... Era exact cum trebuia , cum mi-as fi dorit . Roseata din obrajii ei ma facuse sa zambesc . Mi-am dus o mana in parul ei , jucandu-ma usor cu o suvita . Stateam la cativa centimetri de chipul ei , admirandu-o . Piciorul drept i-l ridicasem pe talia mea , palma fiindu-mi pe fundul ei . Mi-am muscat usor buza .
- Esti superba . am spus , sarutandu-o apoi , lent , trecand cu lima peste buzele sale .
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Dum Mai 13, 2012 5:45 am

• Se ridică după două ore, privind somnoroasă în jur. Roşi când îşi văzu trupul gol şi pe Andrew lângă ea, având o mână în jurul taliei sale. Îşi muşcă buza, privind ceasul, şi observă că era aproape 9. Îl atinse pe tânăr pe umăr, clipind.
    -Amour, trezeşte-te, spuse şi îl sărută uşor, apoi îi dădu mâna la o parte şi se ridică în picioare, îmbrăcându-se încet. Zâmbi pueril, amintându-şi ce se întâmplase între ei doi şi tresări când auzi telefonul sunând. Răspunse încet.
    "Unde eşti?" întrebă fratele ei.
    -La Andrew. Am mâncat la el şi apoi am adormit. Venim acum, spuse şi apoi închise telefonul, privindu-l pe tânăr.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Dum Mai 13, 2012 6:06 am

Dormeam atat de bine , fiind destul de obosit dupa cele intamplate . Am auzit vocea fetei , urmata de un sarut . Dupa cateva minute , am deschis in cele din urma ochii , intinzandu-ma lenes . Am privit-o pe fata ce ii vorbea cu fratele ei . Probabil ca isi facuse griji , avand in vedere ca mai sunase de cateva ori inainte , iar nici unul nu-i raspunsem . Avea sa ma ia la ture , cel mai probabil . Am zambit calm , amintindu-mi toate momentele dintre noi . Fata inchisese telefonul . M-am ridicat in sezut , privind-o .
- Neata` , ma cherie . am spus eu intinzandu-ma spre ea . Am pupat-o finut e buze , punandu-mi o palma pe obrazul ei .
- Ce a spus Seb ? Era suparat ? am intrebat inghitind in sec . La urma urmelor , si sa afle . Ar trebui sa aprecieze faptul ca nu aveam si nu am de gand sa-mi bat joc de ea . Chiar vroiam sa fie aproape de mine , pentru mult timp de acum in colo .
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Dum Mai 13, 2012 6:24 am

• Îşi trecu degetele prin păr şi clipi des din genele-i lungi, îndreptându-şi privirea spre Andrew când acesta vorbi. Zâmbi uşor, răspunzându-i la sărut, şi îi înconjură talia cu palmele.
    -Nu. Era doar îngrijorat că nu am răspuns la telefon, spuse şi îşi lăsă capul pe pieptul lui gol, trăgând aer în piept. Îşi linse buzele uscate, zâmbind uşor. Se depărtă de el, pentru ca acesta să se poată îmbrăca şi îşi căută balsamul de buze prin geantă, ştiind că buzele ei sunt extrem de crăpate din cauza muşcăturilor. Îşi atinse buzele, dându-şi rapid, şi îl privi.
    -Mă duci tu? întrebă zâmbind dulce, şi îl privi în ochi.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Dum Mai 13, 2012 6:39 am

I-am zambit calm si m-am ridicat din pat , tragandu-mi niste haine rapid pe mine . As fi vrut sa mai stea cu mine , dar evident , deja era prea mult . Nu era prea mult pentru mine , dar pentru fratele ei , cam da . Probabil i se parea si lui ciudat cum de a venit la mine , caci niciodata nu a facut asta . Dupa cum il cunosc , o sa creada ca ea a baut si am luat-o la mine ca sa nu o vada el . Intodeauna are diferite banuieli , dar atata timp cat nu e sigur , nu spune nimic . Ama uzit intrebarea fetei , intorcandu-ma apoi cu fata spre ea .
- Bineinteles . Doar i-am spus fratelui tau ca am grija de tine si ca te aduc intreaga acasa . Nu ? M-am apropiat de ea , impletindu-mi apoi degetele cu ale sale . Am sarutat-o pe frunte , parinteste .
- Ma scuzi , dar chiar nu cred ca e cazul sa ma dau cu balsam de buze , oricat de tentant ar fi . am spus eu incepand sa rad incet .
- Mergem ?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    

Sus In jos

Fantastic , baby :>
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Oraşul :: Baruri-
Mergi direct la: