Real RPG

AcasaAcasa  Calendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Fantastic , baby :>

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

Data de inscriere : 06/05/2012

MesajSubiect: Fantastic , baby :>    Dum Mai 06, 2012 5:28 am

O noapte lunga , bauturi multe , dans neintrerupt si distractie la maxim . Asa puteam sa descriu fiecare sambata noaptea in clubul in care lucram . Era deja in jur de patru dimineata , iar clubul incepea sa se goleasca , ramanand doar cateva grupuri mai mici . Deja simteam ca ma prinde somnul , iar energizantele parca nu isi mai faceau efectul . Nu eram adeptul cafelei , dar mi-am facut in cele din urma una , aprinzandu-mi o tigara .
Am vazut`o pe Medeea apropiindu-se cu o tava plina de paharae goale . Am ras usor .
- Mai poti ? am intrebat`o analizandu-i apoi tinuta . Nu fusesem prea atent la ea in noaptea aceea , fiind super aglomerat . Dar acum ca nu prea mai aveam ce face , aveam timp . Purta o fusta scurta , lasandu-i picioarele de model la vedere . Umm . niciodata nu ma gandisem la ea in acel sens , avand in vedere ca era ca .. o sora mai mica . Din moment ce fratele ei , imi era cel mai bun prieten .
- Ia o pauza . Iti fac o cafea ?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

Data de inscriere : 05/05/2012

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Dum Mai 06, 2012 5:57 am

• Își trecu degetele prin părul lung și oftă murmurând câteva înjurături într-o franceză fără cusur, când un tip se ciocni de ea, făcând-o să-și piardă pentru un moment echilibrul.
    -Fi antent, la naiba! exclamă cu un puternic accent franțuzesc și trecu pe lângă el, îndreptându-se spre bar, pentru a lăsa paharele goale. Trase aer în piept și zâmbi ușor când îl auzi pe Andrew. Deși era acolo de câteva ore bune, nu-i era deloc somn. Îi scoase limba și lăsă paharepe tejghea, clipindungi.
    -Apre deosebire de tine, mie nu mi-e somn. Deci nu vreau cafea, spuse și se așeză pe un scaun, legănându-și picioarele goale, acoperite doar de o fustă stil leopard. Își umflă obrajii copilărește, dându-și câteva șuvițe la o parte de pe chip, și îl privi printre gene, afișând cel mai fermecător surâs pe care-l avea.

Outfit.

My eyes fill with tears, so I lift my head up
I smile a little so they won’t fall
Why are you like this to me, what are you saying?
All the things we talked about go to the sky
The words I have never said
The words I didn’t know I’d say as I cried
I like you, oppa, what do I do?

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Dum Mai 06, 2012 6:30 am

I-am zambit calm , sorbind din cafea . Am mai tras cateva fumuri , lasand tigara in scurmiera . Mi-am facut rapid un Absinth , dandu`l ca shot , luand apoi o gura de bere , dintr-o doza ce tocmai o deschisem . Ahh , simteam ca ma arde pe gat . Nu aveam intentia sa ma imbat , ci doar sa ma ametesc putin . I-am zambit fetei larg si mi-am luat iarasi tigara , tragand inca doua fumuri din ea .
- Atunci .. vrei ceva ? Fac cinste . I-am facut cu ochiul discret , stingand apoi tigara . M-am pus pe un scaun , sprijinindu`ma cu cotul de tejghea . Deja ma incalzisem putin , de la acel absinth . Eram imbracat cu un tricou negri si o pereche de jeansi obisnuiti .
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Dum Mai 06, 2012 10:00 am

• Își linse buzele roșiatice și trase aer în piept, începând să fredoneze melodia Lovey-Dovey a lui T-ara. Îl privi zâmbind dulce, analizându-l atentă pentru prima oară în acea seară. Nu avusese timp de nimic, nici chiar să vorbească cu el, așa că acum se putea uita cu atenție la el. Arăta bine. Pentru o clipă o enervă faptul că era cel mai bun prieten al fratelui ei, iar acest lucru, făcu pământul să se cutremure scurt. Mede se calmă rapid, și zâmbi cald.
    -Ceva cu alcool? întrebă clipind dulce și se ridică de pe scaun lăsându-se ușor în fața lui. Îl sărută fugar pe obraz și imediat cum auzi melodia Face, a trupei NU'EST se îndreptă spre ringul de dans, care încă mai păstra câțiva tineri ce nu aveau somn și începu să danseze.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Lun Mai 07, 2012 9:29 am

Limba ei trecusera peste buzele`i pline de o nuanta rosiatica , facandu`ma sa inghit in sec . Wow , poate ca absinthul isi facuse efectul , dandu-mi o stare de amteleala . Fata isi lipise buzele de obrazul meu , facandu`ma sa intorc usor capul , avand tentatia sa o sarut pe buze . Mi-am muscat buza , lasand-o balta . Nu stiam ce era cu mine . Preferam sa dau vina pe alcool . I-am facut cu ochiul , ridicandu-ma de pe scaun . Am privit-o indreptandu-se spre ring , incepand sa danseze . Am zambit larg , gandindu-ma ce sa ii dau de baut . Vroia alcool , dar nu vroiam sa se imbete . Fratele ei avea sa-mi rupa capul . Am amestecat in parti egale niste Irish Cream , Kahula , Amaretto si Vodka Ice . Le-am amestecat foarte bine , facand un cockteil ce multe femei il comandau . Numele de " The Screaming Orgasm " poate parea putin exagerat , dar la gust era chiar foarte bun .I-am facut semn fetei si i-am intins paharelul . Nu era tocmai tare , dar daca nu bause de mult timp , s-ar putea sa o ameteasca putin .
- Mai doresti ceva ? i-am zambit calm .
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Mier Mai 09, 2012 9:43 am

• Îşi trecu degetele prin părul lung, lăsându-se lasciv în jos. Se ridică la fel de provocator, conştientă de toate acele priviri aţintite asupra ei. Dar ei nu-i păsau de ceilalţi. Ea voia doar o singură persoană să o privească aşa cum se uitau tipii din jur. Îl privi cu coada ochiului pe Andy, înghiţind în sec şi se apropie de el, când îi făcu semn. Luă paharul din mâna acestuia şi îl bău rapid, apoi se aplecă uşor pe tejghea, chipurile lor fiind extrem de apropiate. După o noapte de nesomn şi o băutură alcoolică, desigur, că nici că-i mai păsa, că Andrew o ştia drept un îngeraş. De fapt, şi fratele şi sora ei tot un îngeraş o credeau. Dar nu ştiau ce-i poate pielea cu adevărat. Când îi auzi întrebarea, se abţinu să nu râdă. "Pe tine.", ar fi răspuns, dar îşi muşcă limba.
    -Ce vreau eu, nu-i în meniu, surâse fermecător, şi îi făcu scurt cu ochiu, apoi se îndreptă din nou pe ring, începând să danseze.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Mier Mai 09, 2012 10:04 am

Am privit`o dand pe gat paharul acela , fara macar sa respire . Am ramas cu o spranceana ridicata si cu un zambet tamp pe fata , acesta largindu-se cand spusese ca nu am in meniu ceea ce doreste ea .
Dar , ce anume dorea ? Intrbarea asta ma framanta . Am stat cateva secunde incruntat , privind-o cum dansa , atat de provocator . Puteam sa observ privirile ce erau aruncate asupra ei si zambetle perverse de pe chipul lor . Am inghitit in sec . Am plecat de la tejghea , intrand in ring . Am prins-o de mana , tragand-o usor spre mine . Am prins-o de talie , lipind-o de corpul meu . Am privit-o atent prêt de cateva secunde , zambindu-I calm . Mi-am presat buzele pe obrazul ei , plimbandu-le incet spre buzele sale . M-am oprit la coltul gurii , desprinzandu-ma apoi de ea . I-am facut cu ochiul discret si m-am intors la tejghea , asezandu-ma pe scaun .
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Mier Mai 09, 2012 10:31 am

• Începu din nou să-şi mişte trupul, lent, făcând mişcări provocatoare, zâmbind mulţumită când văzu privirile doritoare ale tipilor din jur, şi zâmbetele perverse. Îi făcu scurt cu ochiul unuia dintre ei, ce rânji larg, şi îi dădu un cot amicului său, apoi tresări când mâna îi fu prinsă. Se întoarse spre Andrew, privindu-l întrebătoare, dar orice vru să spună, se pierdu în clipa când o lipi de el. Îi puea simţea fiecare muşchi contrastându-se. Îl privi în ochi, rămânând fără respiraţie când buzele lui îi atinseră obrazul. O mai sărutase el, dar niciodată în felul acela. Orice prost îşi putea da seama că modul în care o săruta nu era deloc unul prietenesc. Deşi îşi dorea să-l sărute, faptul că o făcea în ambiţie o enerva, mai ales când văzu că tipul căruia îi făcuse cu ochiul, devenise brusc indiferent.
    -Idiotule, se răsti când plecă şi se îndreptă spre camera în care se schimbau, pentru aş lua lucrurile ca să plece.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Mier Mai 09, 2012 10:39 am

Am auzit-o pe fata strigand dupa mine si m-am incruntat usor .Era trecut cu zece minute de ora inchiderii , iar in club mai erau maxim 30 de persoane . Am anuntat inchiderea , lasandu-i pe toti sa plece . Am intrat in camera unde cel mai probabil fata se schimba , dar uitasem de politeturile gen " Pot sa intru ? " , deschizand usa brusc .
- Ce s-a intamplat ? am intrebat-o privind-o urat , poate chiar nervos . Observasem ca o deranjase mai mult faptul ca ceilalti nu o mai priveau cu acelasi interes , decat faptul ca am sarutat-o in acel fel .
- Nu se mai uita baietii la tine ? am inghiti in sec si m-am pus in dreptul usii , cu mainile incrucisate la piept .
- Sfatul meu ? Decat baieti ca aia , care te iau o noapte in pat si a doua zi uita de tine . Mai bine stai cuminte . am spus eu sec , strambandu-ma putin . Wow .. ma deranja faptul ca era interesata de aceia , dar nu aveam de gand sa ii spun asta .
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Mier Mai 09, 2012 10:52 am

• Îşi dădu hainele acelea jos, îmbrăcându-se cu altele mai comode, şi trase aer în piept, simţind cum nervii o lasă încetul cu încetul.
    -Idiot care se gândeşte doar la amorul lui propriu!, mârâi lovind canapeaua. Se trânti pe ea, dându-i un mesaj gemenei ei, pentru a vedea unde era. Vocea lui o făcu să tresară. Îşi ridică privirea la fel de curioasă ca a lui şi pufni sarcastică.
    -Ştii ce sfat îţi dau eu? Vezi-ţi de treaba ta şi lasă-mă dracului. Nu eşti decât prietenul fratelui meu. Atât. Comportă-te ca atare, mârâi şi se ridică, luându-şi geanta. Trecu pe lângă el, ieşind din încăpere, fără a-l mai privi. Poate exagerase, dar era mult prea nervoasă. Faptul că el îi făcuse asta doar pentru că un tip se uita la ea, o enerva.

Outfit.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Mier Mai 09, 2012 11:04 am

Simteam cum deja incepeams a ma enervez din ce in ce mai tare . Am lasat-o sa iasa din camera , prinzand-o apoi din urma . Mi-am dus bratele in jurul ei , lasandu-mi barbia pe umarul ei . Incercam sa ma calmez totusi .
- De ce esti asa prostuta ? Am strans-o mai tare in brate , fiind sigur ca nu mai are cum sa se elibereze .
- Atat ? Atat insemn eu pentru tine ? am intrebat maraind usor .
- Sunt doar " cel mai bun prieten al fratelui tau " ? Am inghitit in sec . Eram pregatit sa o dau la intorse , dar nu vedeam nici un sens . Nu eram chiar atat de las , la urma urmelor. Macar sa-mi asum raspunderea pentru propriile cuvinte . Macar atat .
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Mier Mai 09, 2012 11:10 am

• Aproape ajunse la uşa de la intrare, când braţele lui o opriră. Închise ochii, respirând mai rapid. Nu putea face asta. Nu putea trece cu vederea că el o făcea doar ca să nu vadă pe vreunul prin preajma ei. Dar nu putea risca să ştie pe alta lângă el.
    -Nu. De la un timp nu te mai văd doar ca pe prietenul fratelui meu, spuse şi înghiţi în sec, lăsându-se moale în braţele lui. Se întoarse în braţele lui, căci era micuţă şi-l privi în ochi, clipind des. Buzele lui, atât de apropiate de ale ei, îi dădea fiori pe şira spinării.
    -Dar tu nu te-ai uita niciodată la o puştoaică, şopti gâtuit, privind podeaua. Îşi dorea să se înşele. Abia atunci realiză, cât de mult spera ca el să o contrazisă. Să-i spună că nu avea dreptate.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Mier Mai 09, 2012 11:29 am

Am zambit bland , gandindu-ma la ce imi spusese . Nu m-as uita niciodata la o pustoaica ?
- Da , poate ca ai dreptate . Nu m-as uita la o pustoaica . am inghiti in sec , ducandu-mi o amna pe obrazul ei , mangaind-o usor .
- Dar tu nu esti o pustoaica . Mi-am lipit fruntea de a ei , privind-o in ochi . Simteam nevoia incredibila sa o sarut . Mi-am muscat buza , privindu-i apoi buzele pline ce ma faceau sa-mi pierd controlul . M-am apropiat si mai tare de chipul ei , lasand o distanta foarte mica intre buzele noastre. Ii simteam respiratia lovindu-se de pielea mea . Inima imi batea ceva mai tare si simteam acel gol in stomac , tipic .
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Mier Mai 09, 2012 11:38 am

• Încercă să-şi facă trupul să nu mai tremură, şi închise ochii, înghiţind în sec. Trase aer în piept şi imediat cum îl auzi, simţi că inima i se frânge. Deşi se abţinu cât putu de mult, tot nu reuşi să-şi oprească lacrima ce-i alunecă pe obrazul înroşit.
    -Oh nu? Eu am 17 şi tu 21. Sunt o femeie în toată firea, touche, spuse sarcatică, atunci când îşi lipi fruntea de a ei. Deşi se simţea rău, nu putu să nu reacţioneze la apropierea dintre ei, aşa că atunci când mai erau doar câţiva centimetri, Mede se ridică pe vârfuri, înlăturând distanţa rămasă şi îl sărută apăsat, băgându-şi mâna în părul lui. Îşi trecu limba peste buzele lui pline, gustându-i-le doritoare. De când dorise să facă asta? Nici ea nu-şi mai amintea.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Joi Mai 10, 2012 9:20 am

Ma simteam atat de atras de ea , ceva de genul " You`re so sexy when I`m drunk " . Doar ca nu eram beat . Foarte , foarte putin ametit , dar nimic mai mult . Si totusi , preferam sa cred ca sunt beat decat sa ma gandesc cat de orb puteam sa fiu inainte . Nu puteam sa cred cum nu observasem cat de bine arata , cat de dulce era .. si chiar inteligenta si stilata . O vedeam ca pe o sora , in cel mia bun caz . Dar nu am fost niciodata atent . Eram doar prieteni . Gandurile imi fusese intrerupte cand aceasta isi presa buzele peste ale mele , sarutandu-ma . O mana imi era pe talia ei , iar cealalta imi era incurcata in parul ei . Ii simteam parfumul ce intodeauna imi placuse , atat de dulce si delicat . Mi-am strecurat buza printre buzele sale , explorandu-i zona in voie , savurandu-i aroma . Am muscat-o incet de buza inferioara .
- In momentul asta , nu m-ar interesa nici daca ai avea 14 ani . am spus oprind sarutul . Ii priveam ochii , intinzandu-mi-se un zambet bland pe chip .
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Joi Mai 10, 2012 9:41 am

• Se lipi ceva mai mult de trupul lui, deşi ştia că momentan se comporta ca o vampă, care nu s-a mai culcat cu vreun tip de o grămadă de timp, dar nu-i mai păsa. Ştia că până la urmă nu se atinsese niciun tip de ea, cel puţin nu mai mult decât nişte săruturi, aşa că nu-şi făcea probleme. Toarse de plăcere când o muşcă de buză, apoi deschise ochii, depărtându-se doar un pas de el, pentru a-l privi.
    -Eşti aşa un pedofil, se pisici ea şi îl mai sărută odată, prelungind momentul, înainte ca telefonul să-i sune. Rămase lipiră de el, răspunzând când văzu că este fratele ei mai mare.
    -Da, Seb'? Huh? Nu, abia am terminat şi strângeam cu Andrew, înainte să plecăm şi să venim acasă, spuse făcându-i semn lui Andrew să o aprobe. Trase aer în piept, plictisită că trebuia să dea explicaţii. Oftă încet.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Joi Mai 10, 2012 9:48 am

Am inceput sa rad usor , continuand sa o sarut . Tocmai cand era mai frumos , ii sunase telefon . Am lasat-o sa raspunda , prinzandu-i cealalta mana in a mea . Am auzit ca e Sebastian si am inceput sa rad usor . I-am facut semn sa-mi dea telefonul sa vorbesc eu cu el . I-am luat telefonul din mana , ducandu-l la ureche .
- Seba , ai putea sa nu-ti mai faci atatea griji ? E cu mine , ai uitat ? Am eu grija de ea . Si vezi ca mergem sa luam micul dejun , mai intarziem putin . Ok ? Baiatul nu mai spusese nimic , avand incredere in mine . Nu e vorba ca in ea nu ar fi avut , dar intodeauna isi facea griji . Am inchis , intinzand telefonul fetei .
- Esti prea obosita ? Vrei acasa ? am intrebat`o presandu-mi apoi buzele pe fruntea ei , jucandu-ma cu degetele sale in palmele mele . Era atat de draguta si inocenta . Exact genul de fata cu care nu m-as fi incurcat , considerand ca era totul prea " complicat " , dar ea chiar merita sa-mi dau silinta .
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Joi Mai 10, 2012 10:15 am

• Râse încet şi îi dădu telefonul, cuprinzându-i buza inferioară cu dinţii. Trase lent de ea, cât el nu vorbea, apoi când auzi că Sebastian aştepta răspuns, îi dădu drumul, sărutându-i lent maxilarul. Îi trasă încet conturul cu limba. Probabil era prea îndrăzneaţă, dar alcoolul îşi făcea efectul extrem de repede, cel puţin în cazul ei. Se potoli când acesta închise, zâmbind dulce când o sărută pe frunte.
    -Nu. Pot să mai rezist încă vreo 2-3 ore, înainte ca ochii să mi se închidă singuri, spuse şi se prinse de gâtul lui, privindu-l în ochi. Îi zâmbi fermecător şi-l amăgi pentru o clipă când vru să-l sărute. În schimb, se dezlipi de el şi se întoarse pe călcâie, mergând spre ieşire, chicotind.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Joi Mai 10, 2012 11:02 am

Am zambit , simtind cate un fior de placere cand aceasta ma saruta . Am inceput sa rad usor , auzind-o . Am dat sa o sarut iarasi , dar plecase , lasandu-ma ca in aer . Am chicotit , urmand-o .
- Avem o problema .. am spus eu incuind apoi clubul . Era dimineata devreme , si nici un restaurant nu era deschis la ora aceea . Am prins-o pe fata de mana , privind cum soarele ce abea rasarise , lumina cerul .
- Banuiesc ca la ora asta nu avem unde manca , deci ... Hai la mine . Am cerealeeee ! am spus eu pe un ton ciudat , ca si cum ar fi fost ceva super tentant , nu doar un bol de cereale .
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Joi Mai 10, 2012 11:08 am

• Ieşi din club şi zâmbi când mâna lui i-o cuprinse pe a ei. Simţea căldura cum îi pătrunde în cel mai adânc colţişor al sufletului ei. Nu-i păsa că era mai mare. Întotdeauna crezuse în faptul că dragostea nu avea vârstă, aşa că nu avea să-şi schimbe părerile atunci. Aprobă zâmbind.
    -Sigur, sigur, spuse şi chicoti slab, lăsându-şi capul pe umărul lui. Îşi împleti degetele cu ale sale, trăgându-l mai aproape şi cu greu reuşi să-şi stăpânească zâmbetul larg, ce parcă îi urca până la urechi. Râse în sinea ei, decretând că adora să fie îndrăgostită. Era ceva genial, mai ales când îl ştia pe el, alături de ea.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Joi Mai 10, 2012 11:16 am

Am zambit calm , continuand sa merg alaturi de ea , pana la mine . Stateam in apropiere , deci era ok . Cu toate ca era diminetaa , nu ma riscam sa urc la volan , dupa ce bausem . In cateva minute , in care m-am tot oprit sa o sarut , simtind nevoia , am ajuns in cele din urma acasa . I-am deschis usa fetei , poftind-o inauntru . Nu era prima data cand venise la mine , dar era prima data cand a facut-o neinsotita de fratele sau .
- Simte`te ca acasa , my Lady .. am spus eu tragand-o usor pana pe canapea . M-am aplecat deasupra ei , pupand-o scurte pe buze .
- Vrei sa mancam ceva ?
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Joi Mai 10, 2012 11:20 am

• Probabil cam 10 minute le pierduseră oprindu-se şi sărutându-se. Dar nu-i păsa. Se simţea mult prea bine, în braţele lui. Zâmbi când ajunseră acasă şi după ce se descălţă, râse, urmându-l. Se prinse de gâtul lui, răspunzându-i la sărut.
    -Nu mi-e foame. Eu nici nu mănânc dimineaţa, spuse şi dădu inocentă din umeri, apoi îi dădu drumul şi se întinse pe canapea, oftând de plăcere, când simţi cât de moale era. Închise ochii pentru câteva clipe, căci îşi simţea tot trupul protestând de la atâta stat în picioare, pe tot parcursul nopţii.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Vin Mai 11, 2012 12:26 pm

M-am incruntat usor , privind-o insistent . Am inceput sa rad usor , nereusind sa stau serios in fata ei .
- Dar mie mi-este putin foame. Ma lasi sa te mananc ? am intrebat`o frecadnu-mi usor nasul de al ei , trecandu-mi apoi buzele de la urechea sa , coborand lent pe maxilarul sau , taraindu-mi buza inferioara . Imi dadea fiori de placere , simtind furnicaturi in tot corpul . Nu stiu cum ma puteam abtine sa nu sar pur si simplu pe ea . I-am prins buza intre dinti , tragand-o usor inspre mine .
- Yummy , yummy .. am spus eu zambindu-i larg .
Sus In jos
Medeea d'Louise
Pomso
Pomso

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Vin Mai 11, 2012 12:39 pm

• Îşi deschise ochii, imediat ce-l auzi şi râse încetişor.
    -Doar dacă nu mă mănânci toată, spuse clipind des din genele-i lungi, şi icni încet, înfiorându-se de plăcere când îi simţi respiraţia şi buzele pe chipul ei. Îl prinse de umeri, trăgându-l pe canapea, iar când acesta îi prinse buza cu dinţii şi o trase spre el, Mede se urcă pe picioarele lui, lipindu-se de trupul său. Mârâi uşor când o muşcă de buză, privindu-l în ochi.
    -Să vezi ce yummy îţi dau eu ţie, spuse şi începu să râdă uşor, apoi se lăsă mai mult pe el, sărutându-l apăsat. Îşi băgă palmele în părul lui.

Sus In jos
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    Vin Mai 11, 2012 1:19 pm

Am ras usor , punandu`mi mainile pe picoarele ei , fusta ridicandu`se pe coapsele sale . Mi-am muscat buza , plimbandu-mi usor mainile . Fata ma sarutase pasional , incepand sa ma excite . Am inghiti in sec , simtindu-i degetele cum se incalceau in parul meu .
- Ce-mi dai tu yummy , yummy ? am intrebat-o muscand-o de lobul urechi , coborand cu saruturile pe gat . Am muscat-o incet , trecand apoi cu limba , simtind cum incepeam sa o doresc tot mai mult . Nu stiam daca ar fi cazul sa ma controlez sau nu . Chiar o vroiam , dar de asemenea , imi placea cum imi statea capul pe umeri . Nu era tocmai cazul sa ma trezesc fara el , din cauza fratelui ei .
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Fantastic , baby :>    

Sus In jos

Fantastic , baby :>
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Oraşul :: Baruri-
Mergi direct la: