Real RPG

AcasaAcasa  Calendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Andrew von Bismark

In jos 
AutorMesaj
Andrew von Bismark
Avcar
Avcar

Data de inscriere : 06/05/2012

MesajSubiect: Andrew von Bismark   Dum Mai 06, 2012 4:27 am

I am the one you love,
I am the one you can't breathe without,
I am Andrew von Bismark.

This is 10% luck, 20% skill
15% concentrated power of will
5% pleasure, 50% pain
And a 100% reason to remember the name

Even if I love you, you must know who I am...

Full Name:
Andrew von Bismark

Nicknames:
Drew

Job:
Rapper si barman

Crucial element:
Apa

Basic, I'm not that complicated. But deep inside, my love is tangled.

-.Rappul
- Albastrul
- Marea
- Inghetata
- Basketul
- Berea
- Tigarile
- Fetele
- Copii
- Pianul

Dislikes
- Minciuna
- Caldura prea mare
- Fitele
- Vanilia
- Tenisul de masa
- Maioneza .

Personality
Este in zodia gemeni , de aceea este ca doua persoana in una singura , schimbator , poate chiar neinteles . Nu i-a placut niciodata sa aleaga calea de mijloc , intodeauna tinzand spre o extrema sau alta . Nu suporta rutina sub nici o forma , fiind in continua miscare , iubind libertatea . Atunci cand simte ceva pentru o persoana ,nu ii face curte cu serenade si poezii , ci merge pe iintrebari directe . Nu este tocmai cea mai romantica persoana , dar are momentele sale . Nu ii place sa se implice sentimental intr-o relatie , dar uneori se mai intampla . Nu este deloc posesiv sau gelos , oferind libertate partenerei , ceea ce asteapta si de la aceasta . Nu refuza niciodata o aventura , nu din dorintele sexuale , ci din dorinta de nou . Ii plac fetele directe , acre stiu ce vor . Uraste sa se complice .

My past is dark as the night, but it won't change my love for you.

Parents:
Mama - Kim Eun Jung ; Tatal - Daniel von Bismark

Siblings
- - -

Short History
Nu a fost tocmai un copil dorit , avand in vedere ca tatal sau avea 27 de ani la acel moment , pe cand mama sa doar 16 . Acesta a fost nevoit sa o ia de sotie , crescandu`l si pe Andrew . Mama sa l-a iubit enorm , fiindu`i aproape in orice moment . Tatal sau in schimb , ii intretinea , asigurandu-le absolut tot ce isi doreau , mai putin dragoste . A crescut inca de mic , obisnuit cu muzica , mama sa fiind pianista . Crescand ca un tanar rebel , in anturaje diferite , a inceput sa asculte muzica rapp . Incepuse sa ii placa , ajungand sa cante . Si- a perfectionat stilul in timp , ajungand sa fie relativ cunoscut . Cand a aimplinit 17 ani , s-a mutat singur intr`un apartament , incercand sa`si lase trecutul in urma , incepand o viata noua . Acum lucreaza ca barman si continua sa cante .
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Andrew von Bismark
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Show your true face :: Fişa personajelor-
Mergi direct la: