Real RPG

AcasaAcasa  Calendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Yong Hyo Jun

In jos 
AutorMesaj
Yong Hyo-Jun
Ires
Ires

Data de inscriere : 05/05/2012

MesajSubiect: Yong Hyo Jun   Dum Mai 06, 2012 2:10 am

I am the one you love,
I am the one you can't breathe without,
I am YongHyo-Jun.

I worked too hard to get here,
I can’t crumble now,
Even if you rip at me, I’ll just smile
Keeping the scars hidden deeply in my heart.

Even if I love you, you must know who I am...

Full Name:
Yong Hyo Jun

Nicknames:
Hyo

Job:
chitarist, chelner

Crucial element:
Aer

Basic, I'm not that complicated. But deep inside, my love is tangled.

rock-ul, rap-ul, dansul, viața, energizantele, mâncarea japoneză & coreeană, ploaia, tatuajele, ciocolata.

Dislikes
cafeaua, fumul de țigară, să piardă timpul, spațiile mici, vremea extrem de caldă, plângăcioșii.

Personality
E genul de persoană deschisă și care se împrietenește cu oricine, găsind mereu un subiect de discuție. Mare iubitor al vieții, îi place să trăiască la maxim, să provoace, să-și asumă riscurile, având grijă totuși să rămână mereu cu capul pe umeri. Uneori poți avea impresia că e cu nasul pe sus, fiind un mare gânditor, dar are simțuri rapide și nimic nu-i scapă. Nu e o fire atât de calmă pe cât pare și nici răbdătoare, acestea fiind defectele sale cele mai mari.

My past is dark as the night, but it won't change my love for you.

Parents:
Yong Hyungjae - tatăl
Yong Boram - mama

Siblings
-

Short History
Născut în capitala Coreei de Sud, Hyo Jun a crescut într-o familie mare. De mic a avut o mulțime de hobby-uri, fotografiatul, dansul, compusul, printre care și chitara, această fiind o pasiune adevărată. Chiar dacă era singur la părinți, nu a fost niciodată răsfățat, marea majoritate a timpului și-o petrecea la școală, cu prietenii, la lecțiile de chitară și pe unde apuca. A fost norocos să trăiască o copilărie normală, am putea spune. Pe măsură ce creștea, părinții lui observau că pasiunea lui pentru muzică devenea din ce în ce mai mare, iar ei nu prea erau de acord.
La vârsta de douăzeci de ani, Hyo Jun locuiește singur, păstrând legăturile cu familia și fiind chitarist într-o mică trupă.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Yong Hyo Jun
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Show your true face :: Fişa personajelor-
Mergi direct la: