Real RPG

AcasaAcasa  Calendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

BLAKE,Lisanna

In jos 
AutorMesaj
Lisanna Blake
Fei'sa
Fei'sa

Data de inscriere : 05/05/2012

MesajSubiect: BLAKE,Lisanna   Sam Mai 05, 2012 2:31 pm

I am the one you love,
I am the one you can't breathe without,
I am Lisanna Tera Blake.

I, I feel like I'm losing my mind, mind
She crept into your life, life
And cut me up like a knife, knife, yeah
Hey hey, few things that I wanna say, ay
Still got my dignity, ay
No one'll love you like me

Even if I love you, you must know who I am...

Full Name:
Lisanna Tera Blake

Nicknames:
Lisa, Anna, Tera

Job:
Studentă la arte, actriţă şi designer.

Crucial element:
Foc

Basic, I'm not that complicated. But deep inside, my love is tangled.

Ploaia
Muzica
Să citească
Dulciurile
Plimbările

.

Dislikes
Egoişti
Mincinoşi
Cei ce ii dau ordine
Supuşi
Prefăcuţi
Zmeura

Personality

Este o fire dulce si prietenoasa insa destul de incapatanata in majoritatea timpului.Cand o superi te ignora neplacandu-i sa creeze certurii pentru ca stie ca la nervi face foarte urat si spune lucruri pe care nu vrea sa le spuna si dupa aceia ii pare rau.Cateodata cand are toane are un aer copilaros si inocent cand este foarte fericita adica in majoritatea timpului fiind o persoana destul de energica.Uraste sa i se comande si uraste agresivitatea si rautatea chiar daca cateodata si ea este rautacioasa,insa ii trece rapid.
Deobicei nu gandeste prea mult in a actiona insa cumva mereu o scoate la capat bine decizile ei de pe moment fiiind foarte bune.Iubeste frumosul si stie sa il aprecieze.
Este o persoana si sincera,de incredere si iubitoare si destul de perfectionista.

My past is dark as the night, but it won't change my love for you.

Parents:
Mama- Erika Blake
Tata- David Blake

Siblings
Soră vitregă

Short History
Lisanna a fost specială. Ea a reuşit să aibă puterii chiar dacă din familia ei doar mama ei avea şi ea controla pământul. A avut o copilărie frumoasă fiind singură la părinţi deşi ei s'au despărţit tatăl ei recăsătorinduse. Are o soră vitregă pe care o uraşte chiar dacă aceasa nu ştie că Lisanna are puterii. Este studentă la arte şi o actriţă iscusită admirând'o şi ajutând'o pe mama sa, pe tatăl ei şi pe noua lui familie, despreţuindu'i.
Vrea să îşi controleze puterile perfect, să o ajute pe mama ei şi să fie o actriţă renumită şi cunoscută peste tot prin lume.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

BLAKE,Lisanna
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Show your true face :: Fişa personajelor-
Mergi direct la: