Real RPG

AcasaAcasa  Calendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

I'm done here!

In jos 
AutorMesaj
Tom Felton
Ires
Ires

Data de inscriere : 05/05/2012

MesajSubiect: I'm done here!   Sam Mai 05, 2012 12:12 pm

In jur de ora 18:00

Tom se plimba cu mainile in buzunar si cu aparatul de fotografiat la gat privind cu ochi mici blocurile daramate. Parca totul era dupa razboi. Cerul gri, iar imaginea sumbra ce se contopea cu linistea si pustietatea care era, pentru Tom e o oportunitate excelenta pentru a face fotografii. Se opri la un momentdat in mijlocul daramaturilor, inchizand ochii si ascultand suntetul vantului avertizand ca o ploaie avea sa urmeze. Si nu tocmai una placuta. La un momentdat se indrepta cu pasi marunti catre o cladire, care tocmai era gata-gata sa se darame si se aseza usor pe scarile acestuia oftand usor.

Ultima editare efectuata de catre Tom Felton in Sam Mai 05, 2012 12:53 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Caroline Forbes
Ires
Ires

Data de inscriere : 05/05/2012
Localizare : Over the rainbow<3

MesajSubiect: Re: I'm done here!   Sam Mai 05, 2012 12:50 pm

Era o seara minunata si nu aveam de gand sa stau in casa.Ma gandeam sa ies pe afara asa incat adierea vantului sa imi dea mai multa putere si sa ma simt si eu in elementul meu.Am iesit din casa si am inceput sa merg pe strazile pustii.Nu stiam unde sa ma duc dar parca fiinta mea dorea sa merg intr'un loc singuratic,in care sa nu fie nimeni decat eu si persoana mea.Un loc misterios in care fiecare centimentru sa aiba o poveste,nu foarte bine cunoscuta dar una care poate fi aflata daca muncesti.Pana la urma am decis sa ma duc la blocurile daramate,un loc singuratic cu o poveste super in spate.Am ajuns pe acolo si am inceput sa ma uit prin jurul meu.Vantul incepu sa bata mai tare si m'am uitat in sus la norii gri.Mda...poate ca va ploua.Am mai mers putin si am vazut un tip,dar cand m'am apropriat de el un vant parca ma lovii si mi se paru ciudat.Poate ca el era exact la mine sau poate ca era pur si simplu natura.Voi afla si asta pana la urma.
-Buna...te deranjez?,intreb eu zambind
Nu eram deloc timida.M'am dus langa el si m'am uitat dragut la el.Mi'am pastrat zambetul pe fata si tupeul pe care il aveam,cateodata.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

I'm done here!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Oraşul :: Blocurile dărâmate-
Mergi direct la: