Real RPG

AcasaAcasa  Calendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

FORBES,Caroline

In jos 
AutorMesaj
Caroline Forbes
Ires
Ires

Data de inscriere : 05/05/2012
Localizare : Over the rainbow<3

MesajSubiect: FORBES,Caroline   Sam Mai 05, 2012 11:53 am

I am the one you love,
I am the one you can't breathe without,
I am Caroline Forbes.

[
Don't wanna try don't wanna try don't wanna try no more
You keep insisting when u know our love is out the door
Don't wanna try don't wanna try cuz all we do is fight and say the things
That hurt so bad to where we both begin to cry
Don't wanna try don't wanna try i 'bout just had enough its been a rough road
Baby just let it go
Don't wanna try don't wanna try don't wanna try no more
Tell me whats the use of holdin' on when all we do is hurt our love

Even if I love you, you must know who I am...

Full Name:
Caroline Forbes

Nicknames:
Cary

Job:
Cantareata si fotomodel

Crucial element:
Aer

Basic, I'm not that complicated. But deep inside, my love is tangled.

-lucrurile pufoase
-ciocolata
-lucrurile romantice
-zilele calduroase
-luna plina
-prietenii adevarati
-iubirea

Dislikes
-prietenii falsi
-cei care se iau de prietenii ei
-sa fie facuta geloasa
-frigul
-insectele
-acele
-inselatul
-sa fie contrazisa

Personality
Carolineo fire rebela si foarte iubitoare.Este copilaroasa si imatura la suprafata dar daca incepi sa o cunosti nu va fi niciodata la fel.Este mereu alaturi de cei dragi si ii place foarte mult sa iubeasca.Incearca mereu sa ii protejeze cum poate ea mai bine.Cateodata este putin cam usor influentabila din cauza asta.Este mereu gata de lucruri noi si poate fii foarte rea in unele situatii.Este glumeata,perversa cateodata si rea.Dar in fata pare o fata inocenta si daca incepi sa o cunosti se schimba total,mai ales cand e vorba de ranirea cuiva drag sau alte chestii.Totul depinde numai de ea,si este cateodata si foarte intepata.Nu ii place ca teritoriul sa ii fie invadat si mereu are un as in maneca pentru inamici sau prieteni falsi.Este mereu gata sa sara in ajutor si mereu gata sa raneasca pe cineva daca e nevoie.Este brava si foarte determinata,nimic nu ii poate sta in cale.

My past is dark as the night, but it won't change my love for you.

Parents:
-Elizabeth Forbes-mama(vie)
-Bill Forbes-tata(mort)

Siblings
-Sebastian Forbes-frate(viu)

Short History
Nu mereu a avut o viata asa cum si'a dorit ea.De cand era mica,tatal ei a murit si a trebuit sa ramana doar cu mama si cu fratele ei.Duce o viata frumoasa,cu prieteni buni dar mereu trebuie sa apara ceva si sa strice aceasta armonie.Intr'o zi a descoperit aceasta putere,cea de a controla aerul.Mama ei nu stie de asta,sigur nu ar fi de acord cu ea,numai fratele ei stie.A inceput sa invete sa isi controleze puterile si pana la urma a gasit si locul potrivit pentru a face asta.Acum incearca sa faca tot ce poate sa scapa de greutati si rele si sa poata sa ascunda secretul ei.A inceput sa faca ceea ce ii place,modeling si sa cante si acum incearca sa se integreze fara a atrage atentia asupra ei.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

FORBES,Caroline
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Show your true face :: Fişa personajelor-
Mergi direct la: