Real RPG

AcasaAcasa  Calendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

LEVINE, Aimée.

In jos 
AutorMesaj
Aimée Levine.
Fei'sa
Fei'sa

Data de inscriere : 05/05/2012

MesajSubiect: LEVINE, Aimée.   Sam Mai 05, 2012 11:26 am

I am the one you love,
I am the one you can't breathe without,
I am LEVINE AIMÉE.

Living easy, living free
Season ticket on a one-way ride
Asking nothing, leave me be
Taking everything in my stride
Don't need reason, don't need rhyme
Ain't nothing I would rather do
Going down, party time
My friends are gonna be there too

Even if I love you, you must know who I am...

Full Name:
Aimée Levine

Nicknames:
None

Job:
Studentă şi fotograf

Crucial element:
Foc

Basic, I'm not that complicated. But deep inside, my love is tangled.

- muzica rock dar în special heavy metal
- vremea rece
- ploile
- stilul gotic
- obiectele vechi şi de colecţie
- plimbările nocturne
- ţigările
- persoanele ce au un optimism şi un bun simţ al umorului aparte
- cărţile (poezii, manga, şi reviste)

Dislikes
- nuu suportă vremea excesiv de caldă
- glumele de prost-gust
- persoanele înfumurate
- negativiştii şi plângăcioşii
- să fie forţată să facă un lucru ce nu şi-l doreşte
- de asemenea să i se ascundă adevărul
- cei care consideră că merită totul fără să depună muncă,

Personality
O fire calmă şi liniştită în marea majoritate a timpului. Nu suportă în preajma sa persoanele negativiste şi plângăcioase, şi totodată înfumuraţii. Este de asemenea schimbătoare, în funcţie de starea sa, de persoanele ce o înconjoară - dar de regulă este prietenoasă şi calmă, uneori chiar deschisă, acceptând glumele cu bun gust şi optimismul în jurul ei. De cele mai multe ori este plină de viaţă, are momentele sale când oferă ajutor celor din jur, iubeşte mai presus de toate arta. Creativă în tot ceea ce face, se distinge de mulţime prin aura sa dar când doreşte, se poate face şi nevăzută; nu prea o poţi vedea ca pe un om normal în această societate, mai ales după felul cum priveşte lucrurile şi cum este viziunea ei, să o numim atât morală cât şi fizică. Cealaltă latură a lui Aimée se datorează ignoranţei şi parşivităţii ce o înconjoară, iar de alte ori doar prin simplul fapt că nu o impresionează nimic special - indiferentă, rece, distantă.

My past is dark as the night, but it won't change my love for you.

Parents:
Elliot Levine (tatăl), Adele Levine (mamă)

Siblings
None

Short History
S-a născut în inima Irlandei, în Dublin, crescând ca orice alt copil în sânul unei familii simple, modeste, oferindu-i tot cei mai bun: atenţie, iubire, sprijinul moral şi nu numai. Cum dorea o mică schimbare în viaţa ei, pleacă de acasă la vârsta de 15 ani, cercetând lumea în lung şi în lat, având parte de tot felul de prieteni care au ajutat-o şi care i-au oferit, de altfel, o oportunitate de care nici în ziua de astăzi, nu-şi regretă gestul făcut. A avut şansa de a exploata toate cunoştinţele în domeniul artei. Cât ceea ce priveşte muzica, heavy metal-ul o pasiona încă de la o vârstă destul de fragedă, căci tatăl său a învăţat-o cu acest gen de muzică. Cântă la chitară de fiecare dată când se află singură în micul ei "atelier" de pictură dar şi atunci când se află departe de agitaţia urbană, ori înainte de a creea diferite schiţe pentru sine. Anumite împrejurări din viaţă au trasformat-o dintr-o fire blândă, într-una mai rece în funcţie de circumstanţele în care se află.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

LEVINE, Aimée.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Show your true face :: Fişa personajelor-
Mergi direct la: