Real RPG

AcasaAcasa  Calendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

FELTON,Tom

In jos 
AutorMesaj
Tom Felton
Ires
Ires

Data de inscriere : 05/05/2012

MesajSubiect: FELTON,Tom   Sam Mai 05, 2012 11:08 am

I am the one you love,
I am the one you can't breathe without,
I am Tom Felton.

So here's my song I wrote in time, when it was needed
Through pain of heart or loss of mind, your burdens lifted
You aren't alone just know that I, cant save our hearts tonight

Even if I love you, you must know who I am...

Full Name:
Tom Felton

Nicknames:
-

Job:
Fotograf

Crucial element:
Aer

Basic, I'm not that complicated. But deep inside, my love is tangled.

- Ciocolata
- Sa citeasca
- Fotografiatul
- Sa picteze
- Sa mai cante din cand in cand la chitara
- Vremea ploioasa

Dislikes

- Persoanele arogante
- Vremea prea calduroasa
- Sa fie deranjat
- Ciocolata cu menta
- sa fie mintit
- zgomotul prea puternic

Personality
Are o personalitate cam greu de inteles. Este o fire calma, prietenoasa dar in urmatoarea secunda poate fi si indeferent si nesuferit la cel mai rau mod posibil. In ciuda faptului ca nu prea are prieteni, cand isi face unul devine mai apropiat de aceasta, il asculta. Nu prea cunoaste ce e aia 'dragoste' si singura lui relatie s-a terminat foarte foarte prost si de atunci nu prea mai are incredere in nimeni. Este un tip finut cu fetele, atent dar nu prea se indragosteste. Un alt defect ar fi e ca spune lucrurile 'verde-n fata' si nu isi da seama sau nu ii pasa daca pe cealalta persoana l-a ranit sau nu.

My past is dark as the night, but it won't change my love for you.

Parents:
-

Siblings
-

Short History
S-a nascut intr-un mic orasel din Anglia la cumpana dintre ani. Dub motive nestiute acum 20 de ani, parintii l-au abandonat in fata centrului de plasament. Nu a cunoscut si nici nu v-a cunoaste ce e acea dragoste de mama pentru ca nu a avut-o niciodata. Si-a cautat parintii ani de zile, dar fara rezultat. Singura chestie care a aflat-o e ca tatal lui este mort iar mama traieste pe undeva prin Germania. Niciodata nu s-a plans de chestia asta si nici lui nu-i prea plac tragediile asa ca incearca sa-si ascunda adevaratele sentimente si trairi.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

FELTON,Tom
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Show your true face :: Fişa personajelor-
Mergi direct la: