Real RPG

AcasaAcasa  Calendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Jessica Kim.

In jos 
AutorMesaj
Jessica Kim
Ires
Ires

Data de inscriere : 05/05/2012

MesajSubiect: Jessica Kim.   Sam Mai 05, 2012 10:04 am

I am the one you love,
I am the one you can't breathe without,
I am Kim Jessica.

Expect the best.
Be prepared for the worst.
Fuck what others think and do your own thing.

Even if I love you, you must know who I am...

Full Name:
Jessica Kim

Nicknames:
Jessie, J.Key.

Job:
Fotograf

Crucial element:
Aerul

Basic, I'm not that complicated. But deep inside, my love is tangled.

fotografiile, prietenii vechi, filmele de orice gen, doar sa n-o plictiseasca prea tare, parcul de distractii, dulciurile, jucariile, jocurile amuzante, persoanele sincere, muzica, desenele animate.

Dislikes
sa fie mintita, persoanele ignorante, violenta, fumul de tigara, frigul, zgomotul.

Personality
Jessie a fost dintotdeauna o persoana prietenoasa si amabila cu toata lumea, ii este greu sa spuna "nu" cand cineva o roaga ceva,si daca spune, se simte prost si regreta. Nu este niciodata sigura pe ea, de aceea peirde intotdeauna tot ce e important in viata. Este vesela tot timpul si se preface des ca se supara, doar sa fie lasata in pace, in realitate nu este asa. Chiar daca este o fire schimbatoare, nu o poti supara sau enerva, nu i-a in seama cuvintele oamenilor si nici gesturile lor, nu-i prea pasa de aceste lucrui.

My past is dark as the night, but it won't change my love for you.

Parents:
Annabelle Kim- mama , Kim Shin Yu - tatal

Siblings
-

Short History
A fost inca de mica o persoana singuratica si tacuta, scoteai cu greu doua cuvinte din gura sa, parintii sai nu au fost persoane prea importante, mama sa fiind englezoaica, iar tatal sau korean. A dus o viata modesta si simpla, lipsita de griji. A facut mereu tot ce si-a dorit si a fost rasfatata de catre parintii sai, cu toate acestea nu s-a simtit implinita niciodata, pentru ca nu a putut sa spuna in fiecare moment ce-si doreste cu adevarat. Se simtea marginalizata,chiar daca din cauza asta a pierdut multe, s-a apucat de fotografiat, sperand ca oamenii sa-i inteleaga mesajul din fotografi.
Nu prea-i pasa de parerile oamenilor, desi e tacuta si sta mai mereu singura, nu este timida , considera ca nu este pregatita sa discute prea mult cu cei din jur.

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Jessica Kim.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
xD :: Show your true face :: Fişa personajelor-
Mergi direct la: